Nový produkt

10 Ks/ Veľa SC/ APC-SC/ UPC Jednom Režime Simplex Optický Jumper Kábel usb 3.0 mm FTTH (Fiber Optic Patch Kábel Kábel

999 položky

€16.06

-10%

€17.85

10 Ks/ Veľa SC/ APC-SC/ UPC Jednom Režime Simplex Optický Jumper Kábel usb 3.0 mm FTTH (Fiber Optic Patch Kábel Kábel

Aplikácia:

* Telekomunikačného Systému * Testovanie Zariadení, * CATV Systém * diaľkových Telekomunikačných * LAN Systém

Funkcie:

PC,UPC,APC, leštenie k dispozícii Vysokej returen strata Nízke vloženie straty, Vysoká spoľahlivosť a stablity k Dispozícii nepriateľ singlemode/multimode a jednostranne/obojstranne 0,9 mm,2,0 mm,3.0 mm priemer kábla k dispozícii

Techinique parameter:

  • Kompatibilné: TP-link
  • Názov Značky: Joinwit
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 3M SC/APC-SC/APC SM SX Patch Kábel
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Záruka: 1 Rok
  • Priemer Vlákna: 3.0 mm
  • Veľkosť: 20cmx20cmx20cm
  • Typ Konektora: SC/APC

Štítky: šálka čaju box, darčeky falzifikátov, fiat zámok 1, darčeky coran, fx8 batérie, medzera 34. st, počítadlo gsx, štvrtiny parochňu, obrázok amry.

Napísať recenziu

10 Ks/ Veľa SC/ APC-SC/ UPC Jednom Režime Simplex Optický Jumper Kábel usb 3.0 mm FTTH (Fiber Optic Patch Kábel Kábel

10 Ks/ Veľa SC/ APC-SC/ UPC Jednom Režime Simplex Optický Jumper Kábel usb 3.0 mm FTTH (Fiber Optic Patch Kábel Kábel

Napísať recenziu

Súvisiace produkty